Yarına Tek Bilet Filmi Konusu Nedir? Nasıl İzleyebilirim?

Yarına Tek Bilet filmi yayınlandı. Yarına Tek Bilet filmi nasıl izle. Yarına Tek Bilet Filmi konusu nedir? Dünyaca ünlü online dizi-film izleme platformu Netflix Türkiye’ye yatırımlarına devam ediyor. Yarına Tek bilet filmi oyuncu kadrosu ve konusu nedir? Romantik kategorisinde yayınlanan ilk Türk Netflix filmi Yarına Tek Bilet filmi Netflix de 22.06.2020 tarihinde izleyicilerle buluştu. Yayınlandıktan […]

Yarına Tek Bilet filmi yayınlandı. Yarına Tek Bilet filmi nasıl izle. Yarına Tek Bilet Filmi konusu nedir? Dünyaca ünlü online dizi-film izleme platformu Netflix Türkiye’ye yatırımlarına devam ediyor. Yarına Tek bilet filmi oyuncu kadrosu ve konusu nedir?

Romantik kategorisinde yayınlanan ilk Türk Netflix filmi Yarına Tek Bilet filmi Netflix de 22.06.2020 tarihinde izleyicilerle buluştu. Yayınlandıktan sonra büyük bir ilgi gördü ve kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaştı.

Yarına Tek Bilet Filmini Nasıl İzleyebilirim?

Yarına Tek Bilet filmi Netflix’te 22.06.2020 tarihi itibariyle yayınlandı. Bugünden itibaren netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Netflix yapımı olduğu için tüm dünyadan izleyebilirsiniz. Yani Yarına Tek Bilet filmini izleyebilmek için hangi ülkeden netflix aboneliği aldığınızın önemi yok.

Yarına Tek Bilet Filmi Oyuncu Kadrosu Nedir?

Yarına Tek Bilet filminin yönetmenliğini Ozan Açıktan yapmaktadır. Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger başrol oyuncularıdır. Zaten film çoğunlukla Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger arasındaki konuşmaları, aşkları ve olayları içermektedir. Çoğunlukla sahneden Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger ikiliyi görmekteyiz.

Yarına Tek Bilet filminin yapımcılığını OG Medya ve PToT Film üstlenmiştir.

Yarına Tek Bilet Filmi Konusu Nedir?

Film, Ankara’dan İzmir’e doğru bir yolculuk sırasında birbirine rastlayan iki yabancının romantik hikayesini konu alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan ilişkisi, birbirlerini tanıdıkça aslında geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla farklı bir yola ulaşıyor.

Yarına Tek Bilet Filmi Fragmanı izle

Yarına Tek Bilet filminin fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yarına Tek Bilet Filmi Fragmanı İzle

Yarına Tek Bilet filmini Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?