Uplay Ubisoft Forward – Ubisoft 2020 Yaz İndirimleri Başladı

Ubisoft 2020 Yaz İndirimleri başladı.Genelde steam den alışkın olduğumuz yaz indirimleri trendine uplay de katıldı. Bugünden itibaren pazartesiye kadar sürecek olan bu indirimleri kaçırmayın. Uplay 2020 yaz indirimlerinde hangi oyunlar indirime girdi? Pandemi dolayısıyla herkes evlere kapandı. Haliyle insanlar daha çok oyun oynamaya başladı. Evde işssiz tek başına oturan insanlar bilgisayar oyunlarına merak sardı. Boş […]

Ubisoft 2020 Yaz İndirimleri başladı.Genelde steam den alışkın olduğumuz yaz indirimleri trendine uplay de katıldı. Bugünden itibaren pazartesiye kadar sürecek olan bu indirimleri kaçırmayın. Uplay 2020 yaz indirimlerinde hangi oyunlar indirime girdi?

Pandemi dolayısıyla herkes evlere kapandı. Haliyle insanlar daha çok oyun oynamaya başladı. Evde işssiz tek başına oturan insanlar bilgisayar oyunlarına merak sardı. Boş vakitlerini oyun oynayarak eğlenceli bir şekilde geçirmeye başladılar. Hal böyle olunca bu durumu fırsat bilen oyun yapımcıları ve dağıtıcıları ardı ardına indirim haberlerini açıklamaya başladı.

Geçtiğimiz günler GTA 5 i ücretsiz bir şekilde vererek bomba gibi bir kampanya ile yaz indirimlerine başlayan Epic Games ile ilk indirimler başladı. Her hafta farklı bir oyunu ücretsiz bir şekilde veren Epic Games Ark Survival Edition oyununu bile ücretsiz olarak dağıttı. Üstelik oyunsevelerin ilk oyun alımlarında kullanabilecekleri 60 Tl lik indirim kodunu da hesaplara tanımlamayı ihmal etmedi. Bu hareketiyle Steam e rakip olacağını belli etti.

Epic Games in bu hareketine karşı sessiz kalmayan Steam ise her sene düzenli olarak yaptığı Steam Yaz İndirimlerine başladı. Epic Games kadar çok indirim olmasa da oyun severlerin yüzleri güldü.

Sırada kim var, hangi oyunlara indirim gelecek derken bombayı Ubisoft patlattı. Adeta ben de buradayım, ben de sizlere rakibim der gibi Uplay Ubisoft Forward İndirimleri başlattı. Çeşitli oyunları da ücretsiz olarak vermeyi ihmal etmedi.

Ubisoft’da Hangi Oyunlara İndirim Geldi?

Uplay’deki birçok oyuna indirim geldi. Kimi oyunlara gelen indirimler yüzde 85 leri buldu. İşte oyunseverlerin kaçırmaması gereken o indirime giren oyunlardan birkaçı.

Diğer indirime giren oyunlar için ubisoft sitesine göz atabilirsiniz.

İndirimler 12.07.2020 tarihinde sona erecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?