Monster Notebook Alana Mount & Blade II Bannerlord Hediye

Mount & Blade II Bannerlord Hediye. Monster Notebook oyuncu bilgisayarı alan kişilere Mount & Blade II Bannerlord Hediye etmeye başladı. Monster bilgisayar alan kişiler artık Mount & Blade II Bannerlord oyununa ücretsiz sahip olabilecek. Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatalım ve bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin acele etmesi gerektiğini hatırlatmak isterim. Yalnız acele edin. Kampanya 31 Aralık […]

Mount & Blade II Bannerlord Hediye. Monster Notebook oyuncu bilgisayarı alan kişilere Mount & Blade II Bannerlord Hediye etmeye başladı. Monster bilgisayar alan kişiler artık Mount & Blade II Bannerlord oyununa ücretsiz sahip olabilecek. Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatalım ve bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin acele etmesi gerektiğini hatırlatmak isterim. Yalnız acele edin. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar, yani 2020 yıl sonuna kadar geçerli.

Monster Notebook oyun bilgisayarı kategorisinde Türkiye’de en çok dizüstü bilgisayar satan firmalardan biri. Verdiği üstün teknik servis hizmetleri ile adeta oyunseverlerin gönlünde taht kurmuş durumda.

Mount & Blade II Bannerlord Bedava
Mount & Blade II Bannerlord Bedava Oldu

Monster Notebook Abra serisi ile giriş seviyesi oyuncu bilgisayarı satışına başladı. Daha iyi bir performans isteyenlere özel ise Tulpar serisini geliştirdi. Bu seride orta seviye oyuncu bilgisayarlarını satışa sundu. Abra seviyesinde Nvidia 1650 ve 1650Ti ekran kartlarını kullanmakta. Tulpar serisinde ise Nvidia’nın en gelişmiş ekran kartlarından olan 2000 serisi ekran kartlarını kullanıyor. Nvidia 2060 ve 2070 model ekran kartlarını kullanarak üst seviye oyun deneyimi sunmaya başlıyor. Rtx destekli Nvidia 2000 serisi ekran kartları ile Monster Tulpar serisi en çok tercih edilen dizüstü oyuncu bilgisayarları durumunda.

Monster Abra ve Tulpar Serisi Alana Mount & Blade II Bannerlord Hediye

İşte Monster Notebook hem Abra hem de Tulpar serisi oyuncu bilgisayarı alan kişilere özel Mount & Blade II Bannerlord oyununu hediye etmeye başladı. Zaten bildiğiniz üzere bu bilgisayar da güçlü bir ekran kartından ziyade güçlü bir işlemci de gerektiren bir oyun. Yüksek seviye grafikleri ve içerisinde yer alan çok sayıda yapay zeka kontrolündeki karakter nedeniyle güçlü işlemcilere ihtiyaç duyan bir oyun. Mount & Blade II Bannerlord Intel’in 10. nesil işlemcileri ile tam uyumlu şekilde çalışmakta. Bu sayede aldığınız Monster oyuncu dizüstü bilgisayarları ile eşsiz bir Mount & Blade II Bannerlord oyun deneyimine sahip olacaksınız.

Mount & Blade II Bannerlord Hediye
Mount & Blade II Bannerlord Hediye

Monster Notebook bir Türk markası ve bu hamlesi ile dünya çapında ün edinmiş Türk oyunu olan Mount & Blade II Bannerlord oyununu ücretsiz olarak vermesi takdire şayan bir hareket. Alacağınız bilgisayarlarda bu oyunu kasmasız oynayacağınız aşikar. Bu oyunu ücretsiz olarak vererek kendisini bir nevi kanıtlamış olacak. Monster marka bir laptop alarak bu kadar çok güçlü bir işlemci gerektiren oyunu bile kasma olmadan oynayabilirsiniz, üstelik bunu ücretsiz bir şekilde test edebilirsiniz diyebiliyor.

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihinde sona erecek.

Monster Notebook Strateji ve Genişlemeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Çerçioğlu bu konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Monster Notebook olarak en yeni teknolojileri oyun dünyasına sunuyor, en iyi oyun deneyimini yaratmak için tasarlanmış yüksek performanslı ürünlerimiz ile oyuncunun en büyük destekçisi oluyoruz. Ayrıca, oyun ekosisteminin en önemli markaları ile bir araya geliyor ve oyunseverler için çok cazip fırsatlar yaratan önemli iş birliklerine imza atıyoruz. Intel ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği sayesinde Monster Notebook alan oyun tutkunları son dönemin en sevilen oyunlarından Mount & Blade II: Bannerlord’a sahip olabilecek. Bu kampanya ile kullanıcılarımızın, satın aldıkları ürünün kutusundan çıkacak kodu game.intel.com adresinden 1 Şubat 2021 tarihine kadar aktive etmesi yeterli,” dedi.

INTEL Türkiye Perakende Satış Direktörü Koray Yıldız ise:

“INTEL olarak, tüm dünyada oyun ve espor dünyasının geleceğine yön veren, sınıfının en iyisi teknolojileri üretiyoruz. Monster Notebook ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği sayesinde son zamanların en başarılı oyunlarından olan Mount & Blade II: Bannerlord daha fazla oyun tutkununa ulaşacak” dedi.

Mount & Blade II Bannerlord Ücretsiz Nasıl Oynanır?

  • softwareoffer.intel.com adresine bağlanın.
  • “Create An Account” kısmından bir Intel® Digital Hub hesabı oluşturun. Bir Intel® Digital Hub hesabınız bulunuyorsa, hesabınıza “Sıgn-In” kısmından giriş yapın.
  • Daha sonra, mail adresinize gelen “Welcome to the Intel® Digital Hub: Account Activation” adlı maile tıklayınız.
  • Mailde bulunan “Verify Email” kısmına tıklayarak hesabınızı doğrulatın.
  • Hesabınızı doğrulattıktan sonra, “Redeem A Master Key” kısmına size verilen kartın kazıma alanında bulunan kodu giriniz.
  • Son olarak oyunu seçin ve “Download”a tıklayın; Mount & Blade: Bannerlord II’yi indirin.

Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz Monster Notebook Sitesini ziyaret edebilirsiniz.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?