Geforce Now Artık Steam Kütüphanemize Erişebilecek

Nvdia Geforce Now Steam Senkronizasyonu nasıl yapılır? Geforce Now yeni gelen güncelleme ile birlikte artık steam kütüphanemizle senkronize olabilecek. Bu sayede steam kütüphanemizdeki gefoce now destekli oyunları görebileceğimiz. Desteklenen oyunları Geforce Now üzerinden oynayabileceğiz. Nvidianın geliştirdiği Geforce Now sayesinde artık yüksek donanımlara ihtiyaç duymadan en yüksek donanım gerektiren oyunları rahatlıkla oynayabiliyoruz. 50 mbps gibi yüksek […]

Nvdia Geforce Now Steam Senkronizasyonu nasıl yapılır? Geforce Now yeni gelen güncelleme ile birlikte artık steam kütüphanemizle senkronize olabilecek. Bu sayede steam kütüphanemizdeki gefoce now destekli oyunları görebileceğimiz. Desteklenen oyunları Geforce Now üzerinden oynayabileceğiz.

Nvidianın geliştirdiği Geforce Now sayesinde artık yüksek donanımlara ihtiyaç duymadan en yüksek donanım gerektiren oyunları rahatlıkla oynayabiliyoruz. 50 mbps gibi yüksek hızlı bir internet bağlantısı sayesinde FullHd kalitedeki oyunları akıcı bir şekilde, kasmadan, oyanama imkanına sahip olduğumuz Geforce Now gittengide gelişmeye devam ediyor.

Geforce now giderek oyun desteğini geliştirmeye devam ediyor. Bünyesine birçok yeni oyun ekleyen Geforce Now kendi özelliklerini de geliştiriyor.

Steam Kütüphanemiz Geforce Now Tarafından Erişilebilir Olacak

Nvdia Geforce Now Steam Senkronizasyonu

Bildiğimiz üzere Geforce Now birçok oyunu desteklese de Steam’deki her oyunu desteklemiyor. Hal böyle olunca da oyun serverler hangi oyunun Geforce Now tarafından desteklediğini hangilerinin desteklenmediğini araştırmaya başladı. Bu durumu göz önünde bulunduran Nvidia, Geforce Now a oyuncuları yakından ilgilendiren yeni bir özellik ekledi. Geforce Now Steam Library Sync özelliği sayesinde artık Steam kütüphanenizdeki tüm oyunlara erişebilecek. Bu sayede tek tek hangi oyunların Geforce Now tarafından desteklendiğini araştırmak zorunda kalmayacağız. Tek yapmamız gereken desteklenen oyunu Steam üzerinden seçip oynamak olacak.

Nvidia Geforce Now Steam Senkronizasyonu Nasıl Yapılır?

Nvidia Geforce Now Steam senkronizasyonu nasıl yapılır? PC ve macOS için gelen yeni 2.0.22 güncellemesi ile birlikte gelen özellikte, Settings (Ayarlar) sekmesinde bulunan Game Sync (Oyun Senkronizasyonu) seçeneğini seçtiğinizde uyumlu oyunları görebiliyorsunuz. Ek olarak herhangi bir ayar yapmamıza gerek kalmadan desteklenen oyunların hepsini de görebileceğiz.

Bu senkronizasyon sayesinde steamden yeni satın aldığımız oyunlar da otomatik olarak Geforce Now kütüphanemize eklenecek. eğer ki satın aldığımız oyun Geforce Now tarafından destekleniyorsa veya eskiden aldığımız oyun artık desteklenmeye başlandıysa Geforce Now da herhangi bir ayar yapmamıza gerek kalmadan görebileceğiz.

Geforce Now Artık Daha Fazla Oyun Desteğine kavuştu

Geforce Now ilk çıkdığı günden bu yana gittengide gelişmeye devam etti. Her geçen gün oyun desteğini arttırmaya devam eden Geforce now, oynanabilir oyunlara yenilerini ekledi. Bu yeni eklenen oyunlar, steam senkronizasyonu açık olan oyuncuların kütüphanelerine de eklenecek.

İşte Geforce Now a Yeni Eklenen Oyunlar

 • Blightbound (Yeni oyun, Steam – 29 Temmuz)
 • Hellpoint (Yeni oyun, Steam & Epic Games Store – 30 Temmuz)
 • Dead Age 2
 • Far Cry 3 (Epic Games Store)
 • For The King (Epic)
 • Life is Strange – Before the Storm
 • Magic the Gathering: Arena (Epic)
 • South Park: The Stick of Trut h (Epic)
 • Stationeers
 • This War of Mine (Epic)
 • Warface (My.com)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?