Eba Seminer Programı Canlı Yayınlandı İzle

Eba tv de öğretmenlere yönelik canlı yayınlar başladı. Eba Seminer canlı olarak nasıl izlenir? Öğretmenler Eba Seminerleri izleme. Online olarak yapılan seminerler öğretmenler tarafından yoğun ilgi görüyor. eba seminer programı canlı izle. Eba öğretmen giriş eba seminerlerini izlemek isteyen öğretmenlerin, hocaların, yoğunluğuna neden oldu. Meb tarafından düzenlenen bu seminerlerde öğretmenlere çeşitli tavsiyeler ve eğitimlerde bulunuluyor. […]

Eba tv de öğretmenlere yönelik canlı yayınlar başladı. Eba Seminer canlı olarak nasıl izlenir? Öğretmenler Eba Seminerleri izleme. Online olarak yapılan seminerler öğretmenler tarafından yoğun ilgi görüyor. eba seminer programı canlı izle.

Eba öğretmen giriş eba seminerlerini izlemek isteyen öğretmenlerin, hocaların, yoğunluğuna neden oldu. Meb tarafından düzenlenen bu seminerlerde öğretmenlere çeşitli tavsiyeler ve eğitimlerde bulunuluyor. Yaklaşık 1 milyona yakın öğretmen corona yüzünden pandemi süreci boyunca online eğitim vermelerine neden oldu. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğretmenlere eba üzerinden seminer verildi.

Peki öğretmenler bu eba seminerlerini nasıl izleyecek? Eba seminer girişi nasıl yapılır? Eba seminer canlı izleme gibi soruları araştırıyor.

Mebbis Öğretmen Giriş Ekranı

Eba Seminer Giriş Ekranı

Eba Öğretmen Seminerleri Canlı İzle

https://youtu.be/j5zrM1Lpfs4

Eba Canlı Yayın Seminerleri Nasıl Olacak

Eba canlı yayın seminerleri 22 Haziran pazartesi günü başlayacak ve online seminerler Eba üzerinden yayınlanacak. Her okul Zoom,Teams gibi online görüşme programları üzerinden toplantılar gerçekleştirecek.

Eba Canlı Yayın Seminerlerine Öğretmen Girişi Yapma

EBA öğretmen girişi için; EBA uygulamasına ya da www.eba.gov.tr adresine giriş yaparak katılabilirsiniz. Daha sonraEBA öğretmen girişi yazısına tıklayın. Çıkan ekranda MEBBİS veya e-devlet şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?