Behzat Ç. Yeni Sezon Ne Zaman

Behzat Ç. yeni sezon ne zaman merakla bekleniyor. Behzat Ç. son sezonu BluTv de yayınlanmıştı ve izleyiciler tarafından çok beğenilmişti. Hatta sırf Behzat Ç. izlemek için bile BluTv aboneliği alanlar bile olmuştu. İşte bu yoğun ilginin sonucu Behzat Ç. yeni sezon ne zaman diye aranmalar sıklaştı. İşte edindiğimiz son bilgiler sizinle. Behzat Ç. ilk olarak […]

Behzat Ç. yeni sezon ne zaman merakla bekleniyor. Behzat Ç. son sezonu BluTv de yayınlanmıştı ve izleyiciler tarafından çok beğenilmişti. Hatta sırf Behzat Ç. izlemek için bile BluTv aboneliği alanlar bile olmuştu. İşte bu yoğun ilginin sonucu Behzat Ç. yeni sezon ne zaman diye aranmalar sıklaştı. İşte edindiğimiz son bilgiler sizinle.

Behzat Ç. ilk olarak Star Tv de 5 sezon olarak Televizyonda yayınlandı. Televizyonda büyük bir izleyici kitlesi yakalamayı başaran Behzat Ç. toplamda 5 sezon çekildikten sonra yayın hayatına son verildi. Daha sonra BluTv de internet üzerinden yayın yapmaya başladı. Tabi hayranları dizinin yeniden çekilmeye başlanması üzerine çok sevindi. Hemen herkes koştura koştura BluTv almaya başladı. Büyük bir kitle edinen BluTv Behzat Ç. yeni sezon bölümlerini sırayla çekti.

Behzat Ç. İlk 5 Sezon Netflix’te

Behzat Ç. yeni sezona ilginin büyük olmasını fırsat bilen Netflix de Behzat Ç. nin ilk 5 sezonunu satın aldı ve kendi bünyesinde yayınlamaya başladı. Tabi bu büyük hamle Netflix’e yaradı. Netflix Türkiye’de en çok izlenen ilk 10 diziden biri oldu. Hatta bazen 1. sıraya bile oturdu. Yaklaşık 100 bölüm olan ve her bölüm yaklaşık 60 dakika olacak olacak şekilde Behzat Ç. ilk 5 sezonu yayınladı. İlerleyen zamanlarda Behzat Ç. yeni sezonu BluTv den satın alabilecek mi bakalım. Büyük ihtimalle bu yeni sezonu Netflix’e satmayacak. Zaten Türk dizilerinde yerli yapımları destekliyor ve onlara kendi bölümlerini satıyor.

Behzat Ç. Yeni Sezon Ne Zaman?

Behzat Ç. uzun bir süre ara verdikten sonra izleyicileri ile 2019 yılında bluTv de buluştu. Baya çok izlenen Behzat Ç. yeni sezon 2020 yılında çekilecek mi? Behzat Ç. yeni sezon ne zaman soruları izleyicilerin merak konusu oldu.

BluTv den merakla beklenen o açıklama geldi. Behzat Ç. yeni sezon 2020 yılında çekilemeyeceğini açıkladı. Yapılan açıklama şu şekilde oldu:

BluTV olarak ilk günden beri, sizinle el ele olmak ve birlikte büyümek en büyük önceliğimiz oldu.
Tüm görüş, fikir ve taleplerinizi baş tâcı ederek yıllar geçirdik.
Dileklerinizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalıştık ve sizi tüm süreçlerden haberdar etmeyi görev bildik.
Son iki aydır Behzat Ç. ile ilgili sorduğunuz sorulara elimizde olmayan sebeplerden ötürü sessiz kalmak zorunda kaldık.
Sizleri alışkın olmadığınız bir şekilde beklettiğimiz için üzgünüz.
Aslında projenin devam edebilmesi adına her türlü ihtimali sonuna kadar deneyip çözümler üretmeye çalıştık.
Her şey netleşmeden yanlış ya da eksik bir bilgi vermek istemedik.
Tüm büyük projelerde olduğu gibi Behzat Ç.’nin de hayata geçirilmesi birçok paydaşın aynı motivasyon, zaman ve emek düzleminde bir araya gelmesiyle mümkün olabiliyor.
Her ne kadar maksimum efor sarf etsek de, Behzat Ç Nin ikinci sezonunu elimizde olmayan sebeplerden ötürü 2020 yılında sizinle buluşturamıyoruz.
İnanıyoruz ki efsane olmuş hikâyeler asla gerçekten bitmez, zamanı geldiğinde yenilerini doğurur. Şimdi artık BluTV için #SAYGI vakti.
Türk dizi tarihinin fenomen karakteri Ercüment Çözer’in kendi adaletinin işlendiği SAYGI 2020’de geliyor.
blutv

Behzat Ç. Yeni Sezon Devam Dizisi “Saygı” Geliyor

Yapılan açıklamalardan da anlaşılacağı üzere Behat Ç. yeni sezon 2020 yılında çekilmeyecek. Onun yerine devam dizisi olarak “Saygı” dizisi çekilecek. BluTv bu açıklama ile Saygı dizisine yoğunlaşacağını açıkça belli etmiş. Saygı Dizisinde Behzat Ç.’nin en sevilen karakterlerinden biri olan ve yıllar içinde dizinin değişmezlerinden biri hâline gelen Ercüment Çözer karakteri odak noktası olacak. Başrolünde Nejat İşler yer alacak. BluTv Saygı dizisi 2020 de yayınlanacak

Başrolünde Nejat İşler’in yer aldığı, Türk dizi tarihinin fenomen karakteri Ercüment Çözer’in hikâyesini yepyeni bir oyuncu kadrosuyla izleyeceğimiz SAYGI, 2020’de sadece BluTV’de!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?