Asus Anakart Ve Ekran Kartlarında Devasa İndirim Yaptı

Asus Anakart Ve Ekran Kartlarında İndirim oldu. Yeni bilgisayar düzenlerken en çok tercih edilen ve oyuncu bilgisayarlarının en önemli parçalarından olan ekran kartı ve anakartlarda indirim oldu. Hepsiburada ve Asus’un beraber düzenlediği kampanya kapsamında Asus Anakart ve Asus ekran kartlarında indirim oldu. Asus Ekran Kartları Ve Asus Anakartlarında İndirim Oldu Asus hepsiburada üzerinden yaptığı satışlarda […]

Asus Anakart Ve Ekran Kartlarında İndirim oldu. Yeni bilgisayar düzenlerken en çok tercih edilen ve oyuncu bilgisayarlarının en önemli parçalarından olan ekran kartı ve anakartlarda indirim oldu. Hepsiburada ve Asus’un beraber düzenlediği kampanya kapsamında Asus Anakart ve Asus ekran kartlarında indirim oldu.

Asus Ekran Kartları Ve Asus Anakartlarında İndirim Oldu

Asus hepsiburada üzerinden yaptığı satışlarda indirime başladı. Sadece Hepsiburada üzerinden gerçekleşen satışlarda olan indirim yarın ( 19.08.2018 tarihine kadar) gece yarısına kadar devam edecek. Hepsiburada üzeriden alacağınız Asus marka ekran kartları ve Asus marka Anakartlar %15 indirimli olacak.

Hepsiburada Üzerinden Yapılan Asus Anakart Ve Asus Ekran Kartlarında Devasa İndirim

Hepsiburada üzerinden satılan yüzlerce Asus marka anakart ve ekran kartlarında %15 indirim oldu. Hem de sadece üst seviye ekran kartlarından ziyade giriş, orta ve üst segmentlerde olmak üzere 123 farklı üründe geçerli.

Sadece ekran kartı kategorisinde 71 farklı üründe %15 indirim oldu. Örneğin Asus GeForce GT-710 marka ekran kartı 387 Tl ye satılırken, üst seviye ekran kartı olan Asus ROG Strix GeForce RTX 2080S OC Gaming ekran kartı ise 9539 Tl fiyata satılıyor.

İndirimde Bulunan Tüm Asus Ekran Kartları veya Asus Anakartlarını Bu Linkten Görebilirsiniz

Asus H81M K Intel H81 Anakart Hepsiburada Yüzde 15 İndirimli

Asus anakartlarında ise 52 farklı üründe indirim oldu. Mesela Asus H81M-K Intel H81 marka anakart 478,66 Tl ye düşmüşken, Asus ROG Maximus XII Extreme anakart ise 8621 Tl ye düştü.

Asus ROG Maximus XII Extreme Anakart Hepsiburada Yüzde 15 İndirimli

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?